Aktivity

Aktivit je pro Vás připraveno hned několik, bez ohledu na roční období:

V létě můžete objevovat krásy přírody z koňského hřbetu, projet se okolím na kole a po výletě si něco dobrého ugrilovat. Děti mohou řádit na dětském hřišti či opékat buřtíky na našem ohništi. Na podzim můžete houbařit, v zimě brázdit okolní kopce na lyžích a běžkách.
Toulat se po okolí můžete několika způsoby:

Na kole nebo v sedle vyrazit na vyjížďku na koních plemene Hucul, na kterou jistě nezapomenete, protože z koňského hřbetu je výhled na pískovcové skalní město jedinečný. Zajímavá je i procházka mezi věžemi Adršpašského skalního města, které vzniklo v době křídové z usazenin na mořském dně a jeho erozí. Pískovcové skály přitahují nejen horolezce, vzhledem k velmi vhodnému povrchu na lezení na pískovci, ale i turisty. Za návštěvu stojí i nedaleký Broumovský klášter nebo Náchodský zámek. V Broumově je také možnost vyhlídkových letů nad Broumovskými stěnami a chatou Hvězda. Toulat se můžete bez obav, že byste zabloudili. Vybavíme Vás regionálním průvodcem – mapkou, ve které nechybí vyznačené cyklo trasy po celém Broumovsku. V létě a na podzim je v našem okolí vzhledem k rozlehlým lesním porostům ideální příležitost na houbaření a agroturistiku.

V zimních měsících si u nás užijí jak běžkaři na udržovaných běžeckých tratích ,tak milovníci sjezdového lyžování v nedalekém lyžařském areálu Kamenec v Teplicích nad Metují, vzdáleného od penzionu 6 km.

Adr zima

 

Penzion Adršpach v Adršpachu hodnocení